LITTLE KNOWN FACTS ABOUT کارشناس خودرو در محل.

Little Known Facts About کارشناس خودرو در محل.

Little Known Facts About کارشناس خودرو در محل.

Blog Article

کارشناسی خودرو فقط در تهران، کرج و اصفهان انجام می‌شود.

کارشناسی سیار خودرو این روزها تبدیل به حرفه شده اما برای ما کارشناسی خودرو یک فن تخصصی است که سال های سال است در آن تجربه کسب کرده ایم.

به این نکته توجه داشته باشید که رنگ خوردگی خودرو به صورت مستقیم روی قیمت خودروی دست دوم تاثیر می گذارد و می تواند تفاوت های بسیاری را ایجاد کند! پیشنهاد اتوصافکار به شما این است که در صورتی که قصد خرید خودروی دست دوم دارید به هیچ عنوان کارشناسی کردن آن را عقب نندازید و بیخیالش نشوید!

همچنین در شرایط بارانی و برفی بدنه خودرو باید خشک باشد و کارشناسی در محل مسقف انجام شود. صندوق عقب خودرو هم برای بررسی تمامی قطعات باید خالی باشد.

می شود در کنار موارد دیگر، کارشناسی گیربکس نیز بررسی شود.

کارشناسان فنی همراه‌مکانیک گواهی‌نامه معتبرترین آموزشگاه‌های خودرویی را دریافت کرده و در همراه‌مکانیک هم دوره می‌بینند.

مرد جوانی که بر روی سقف خودروی در حال حرکت در چوروم بالا رفت از خودرو سقوط کرد و مجروح شد.

از دیگر اقدامات مهم در مراحل کارشناسی خودرو، کارشناسی فنی خودرو می باشد که نیازمند دانش کافی و تخصص و آشنایی کامل در این زمینه است.

یکی دیگر از خدماتی که مجموعه اتوصافکار به شما مشتریان عزیز در سراسر تهران ارائه می دهد، خدمات صافکاری و نقاشی در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می باشد که توسط افراد مجرب و متخصص انجام می شود.

در این مقاله پیرامون خدمات کارشناسی خودرو نکاتی را بیان کردیم. در هنگام خرید خودروی کارکرده، برای جلوگیری از کلاهبرداری و خسارات احتمالی، کمک گرفتن از کارشناس خودرو ضرورت دارد.

اگر خودرویی که می‌خرید آپشن‌دار باشد و یا هر تجهیزات جانبی خاصی داشته باشد، کارشناس خودرو به فراخور نوع اتوموبیل، صحت عملکرد آن‌ها را نیز بررسی می‌کند.

بررسی وضعیت خودرو انجام می شود. هر گونه لرزش و صدای غیر طبیعی ریشه یابی می شود.

متوجه تفاوت رنگ در بدنه ماشین شد. مخصوصا اگر یک قطعه کامل مانند یک در یا کل سپر

برای اینکه کارشناس خودرو سیار بتواند به بهترین کارشناس ماشین تهران وجه ممکن خودرو را بررسی

Report this page